Přeskočit na obsah

Reference

S veškerými službami společnosti Kovovýroba Košut souvisejícími s výrobou přípravků jsme několik let spokojeni. Již dlouhodobě víme, že se na ně lze stoprocentně spolehnout při řešení problémů a diskuze kolem nejasností jež běžně vznikají při vytváření nových produktů.

Radoslav Jaroščák, Engineer, Heating Engineering Group, Daikin Device Czech Republic s.r.o.


Se společností Vítězslav Košut – kovovýroba, kovoobrábění, soustružení spolupracujeme nepřetržitě již od roku 2006, jsme spokojeni nejen s kvalitou dodávaných kovových výrobků, ale i s jejich dodáváním včas a úplnosti.

Tomáš Kubík, Factory Manager Daido Metal Czech s.r.o.


S firmou ,,Vítězslav Košut – kovovýroba, kovoobrábění, soustružení.“ spolupracujeme dlouhá léta a to v zakázkách týkajících se soustružení, oprav poškozených dílů čerpadel a zámečnické výroby. Vždy byla spolupráce bezproblémová a zakázky kvalitně provedené.

Petr Šimek, vedoucí servisu Pumpa, a.s.


Dlouhodobá kvalitní spolupráce s firmou KOVOVÝROBA Košut Brno nám pomáhá plnit rozličné požadavky našich klientů a to jak z řad státních institucí, soukromých subjektů, prodejních center tak i nadnárodních společností.

Michael Šmeral obchodně technický manažer CATEGORY a.s.


S panem Košutem spolupracujeme více než 15roků a po celou dobu spolupráce jsme byli s kvalitou práce a termíny dodávek spokojeni.

Ing. František Strava, jednatel společnosti Cihlářské technické služby spol. s r.o.


S firmou Kovo-Košut úspěšně spolupracuji již několik let. Jejich výrobky jsou kvalitní a precizně provedené, kladně hodnotím i odborný přístup při zadávání zakázky či konzultace při vlastní realizaci. Firma je spolehlivá a s potřebným dílenským vybavením – mohu jen doporučit.

Ing. Jiří Horníček, HOKR Brno


S panem Košutem spolupracuji několik let a po dobu této spolupráce jsme vždy našli řešení, které splňovalo naše požadavky zejména s ohledem na dlouhou životnost a kvalitu. Spolupráci mohu jen doporučit.

František Janáč za firmu JAFRAN CORP s.r.o.